Геррманн виграла індивідуальну гонку на Кубку світу, Джима – 14-та

24 січня 2020, 17:27
25 січня етап триватиме двома змішаними естафетами

Деніз Геррманн / Фото: Instagram

У Поклюці в рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону відбулася жіноча індивідуальна гонка на 15 км. Найкращий результат показала німкеня Деніз Геррманн – її результат 41 хвилина і 33,4 секунди без промахів на рубежах. Друге місце зайняла представниця Швеції Ганна Еберг (відставання 59,2 секунди, один промах). Трійку найкращих замкнула француженка Анаїс Бескон (+1.15,7, без промахів).

Україну в індивідуальній гонці представляли 5 спортсменок. Три дівчини потрапили до очкової зони. Найкращою з них стала Юлія Джима. Киянка допустила 2 промахи і показала 14-й результат.

• 77. Дар'я Блашко (2+1+0+1) +9:22,3

Цікаво, що це перша гонка Кубка світу в кар'єрі Деніз Геррманн, в якій вона показала чисту стрільбу – як з чотирма, так і з двома рубежами. Завтра, 25 січня, етап в Поклюці продовжиться двома змішаними естафетами

Дивіться, як українці опинилися в ТОП-6 серед 26 країн-учасниць Кубка світу в Естерсунді: