Гамільтон виграв кваліфікацію Гран-прі Росії. Завтра він може побити рекорд Шумахера

26 вересня 2020, 16:38
Разом з британцем з першого ряду стартової решітки буде починати гонку Макс Ферстаппен

Льюїс Гамільтон. Фото: REUTERS/Pavel Golovkin

Британський пілот команди Формули-1 "Мерседес" Льюїс Гамільтон став переможцем кваліфікації Гран-прі Росії. На автодромі в Сочі діючий чемпіон показав рекордний час – 1.31,304, і завоював 96-у поул-позицію в кар'єрі.

З другого місця на стартовій решітці стартуватиме гонщик "Ред Булл" Макс Ферстаппен, а третій час показав партнер Гамільтона по "Мерседесу" Валттері Боттас.

Нагадаємо, що на Гран-прі Росії Гамільтон може повторити рекорд Міхаеля Шумахера за кількістю перемог в гонках Формули-1. На даний момент на рахунку німця 91 перемога на етапах "Королівських гонок", у британця – на одну менше. Гонка відбудеться в неділю, 27 серпня.

До речі, раніше ми писали, що стан Міхаеля Шумахера не покращиться. Всьому виною нерішучість лікарів в перші години. Зараз Міхаель знаходиться у вегетативному стані – він прокинувся, але не відповідає.