Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Австралії

14 березня 2015, 11:33
З десяти команд, які прибули до Австралії, у кваліфікації брали участь дев'ять – "Манор" пропустить гонку в Мельбурні

Льюїс Хемілтон знову перший. Фото AFP

Чинний чемпіон Формули-1 британець Льюїс Хемілтон впевнено виграв перший Гран-прі нового сезону королівських гонок, який пройде в Мельбурні, Австралія.

Партнер Хемілтона по команді Ніко Росберг показав другий час, поступившись напарнику шість десятих – завтра гонщики "Мерседес" займуть весь перший ряд стартового поля.

З другого ряду будуть стартувати Маса і Феттель, з третього – Райкконен і Боттас, гонщиків "Фераррі" і "Вільямс" у першій кваліфікації сезону розділили соті.

В Мельбурн приїхали десять команд, у кваліфікації брали участь дев'ять – у "Манор" не встигли підготувати машини і жодного разу по ходу уїк-енду не виїжджати на трасу. Пізніше стало відомо, що спадкоємець "Марусі" через проблеми з програмним забезпеченням спочатку пропустив всі три сесії вільних заїздів, а потім не зміг взяти участь і в кваліфікації. Таким чином, команда пропустить старт нового сезону Формули-1.

Гран-прі Австралії відбудеться 15 березня. Початок гонки о 7:00 за київським часом.