Хемілтон виграв Гран-прі Росії і запустив кубок в небо: відео, фото та всі результати Формули-1 в Сочі

29 вересня 2019, 16:59
За п'ять етапів до фінішу чемпіонату британець випереджає Валттері Боттаса вже на 73 очки

/ Фото: Reuters

На трасі "Сочі Автодром" завершилася гонка Гран-прі Росії. Перемогу в ній здобув пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон, другим до фінішу прийшов його напарник Валттері Боттас. Третій результат показав пілот "Феррарі" Шарль Леклер. Нагадаємо, саме Леклер виграв кваліфікацію Гран-прі Росії, вставши в один ряд з Шумахером.

Відзначимо, що Себастьян Феттель на старті гонки вийшов в лідери, проте після піт-стопа опинився позаду напарника – Шарля Леклера. Після піт-стопа на боліді Феттеля виникли проблеми, через що він зійшов. На трасі був оголошений режим вірутального пейс-кара, під час якого Хемілтону вдалося тактично переграти Леклера.

Ця перемога дозволила Льюїсу Хемілтону збільшити перевагу в загальному заліку над Валттері Боттасом до 73 очок. Третім в чемпіонаті йде Шарль Леклер, чиє відставання від Хемілтона складає 107 очок. Теоретичні шанси на титул за п'ять гонок до кінця продовжують зберігати п'ять гонщиків – крім першої трійки, це Макс Ферстаппен і Себастьян Феттель.

Як ми писали раніше, з'явилися хороші новини про здоров'я Шумахера. Член медичного персоналу паризької клініки, куди був таємно доставлений легендарний німець, заявив: "Можу вас запевнити – Міхаель в свідомості".