Гемілтон знову всіх обставив. Результати кваліфікації Гран-прі Бахрейну

28 листопада 2020, 17:49
Британський чемпіон на 0,29 секунди випередив партнера по "Мерседесу" фіна Боттаса

/ Фото: Reuters

Сьогодні відбулася кваліфікація 15-го етапу чемпіонату Формули-1. Найкращий час на Гран-прі Байхрейна показав британець Льюїс Гемілтон із "Мерседеса", проїхавши коло за 1 хв. 27,264 секунди. Нагадаємо, два тижні тому в Туреччині Гемілтон достроково став чемпіоном Формули-1 і зрівнявся з Шумахером.

У суботу Льюїс на 0,289 секунди випередив свого партнера по "Мерседесу" – фіна Валттері Боттаса. У цьому сезоні англієць виграв 10 гонок з 14, в тому числі – чотири останні.

Третє і четверте місця забронювали собі пілоти "Ред Булл" – нідерландець Макс Ферстаппен і представник Таїланду Александер Албон. Достроково завершив спроби поліпшити свій час іспанець Карлос Сайнс-молодший з "Макларена": його болід розвернуло на трасі, а перед цим він поскаржився, що "машина не їде".

Сама гонка відбудеться в неділю вдень. У грудні чемпіонат завершиться ще двома етапами в Азії.

Раніше Гемілтон випив шампанського з чужого черевика, святкуючи перемогу у Формулі-1. Дивіться сюжет про всіх чемпіонів Формули-1: