Хемілтон з рекордом виграв кваліфікацію Гран-прі США

21 жовтня 2018, 11:32
Феттель став другим, але через штраф стартуватиме в гонці п'ятим

Фото AFP

Британський пілот " Мерседеса " Льюїс Хемілтон завівав поул у кваліфікації Гран – прі Формули – 1 в США . Хемілтон в заключному сегменті з рекордним часом ( 1 : 32,23 ) подолав коло і завоював дев'ятий поул у сезоні і 81 -й в кар'єрі .

Другий час показав гонщик " Феррарі " Себастьян Феттель , алечерез штраф німець втратить три позиції на старті.Замкнув трійку лідерів ще один пілот італійської команди Кімі Райкконен .

За чотири етапи до кінця сезону Хемілтон випереджає найближчого переслідувача в особистому заліку на 67 очок і долю чемпіонства може вирішити вже в ці вихідні. Гонка Гран-прі США відбудеться в неділю, початок – о 21:00.

9. Шарль Леклер ( "Заубер") – 1.34,420

10. Серхіо Перес ( "Форс Індія") – 1.34,594.

19. Маркус Ерікссон ( "Заубер") – 1.35,536

20. Стоффель Вандорн ( "Макларен") – 1.35,735.

Раніше повідомлялося, що
Льюїс Хемілтон завоював ювілейний 80-й поул на Гран-прі Японії. Друге місце зайняв його напарник Валттері Боттас , третє – гонщик " Ред Булл " Макс Ферстаппен .

Нагадаємо, що росіянам не дали купити команду Формули-1, хоча вони пропонували більше грошей." Форс Індія " була продана за 117 мільйонів доларів , хоча російська компанія давала 160 млн .