Гамільтон побив неймовірний рекорд Шумахера, вигравши гонку Формули-1 в Барселоні

16 серпня 2020, 18:38
Британський автогонщик захопив історичне лідерство за появою на п'єдесталах, обійшовши легендарного німця

Льюїс Гамільтон / Фото: Reuters

На автодромі в Барселоні завершилася гонка шостого етапу чемпіонату світу Формули-1 Гран-прі Іспанії. Її переможцем став пілот "Мерседеса" Льюїс Гамільтон, який лідирував зі старту до фінішу. Другим фінішував гонщик "Ред Булл" Макс Ферстаппен. Третім став напарник Гамільтона Валттері Боттас.

Отже, Льюїс Гамільтон захопив одноосібне лідерство за появою на п'єдесталі в Формулі-1. Після перемоги на Гран-прі Іспанії на автодромі "Каталунья" на рахунку Гамільтона уже 156 потраплянь на п'єдестал – це на одне більше, ніж у семиразового чемпіона світу Міхаеля Шумахера.