Гемілтон обставив Боттаса і Ферстаппена в кваліфікації до Гран-прі Абу-Дабі

30 листопада 2019, 17:17
Заключна гонка сезону Формули-1 відбудеться 1 грудня

Льюіс Хемілтон / Фото: Reuters

На автодромі Яс-Маріна стартувала кваліфікація до Гран-прі Абу-Дабі – заключного етапу чемпіонату світу Формули-1.

Пілот "Мерседес" Льюїс Гемілтон забезпечив собі поул-позицію в завтрашній гонці, показавши найкращий результат з хвилиною і 34,779 секунди.

Другим завтра стартує водій "Ред Булл" Макс Ферстаппен (+0,360 секунди), а слідом за ним – Шарль Леклер з "Феррарі" (+0,440).

Валттері Боттас з "Мерседеса" п'ять разів вигравав кваліфікації, його напарник Льюїс Гемілтон – чотири. Себастьян Феттель і Макс Ферстаппен мають в своєму активі по два поули.

Відзначимо, що заключна гонка сезону Формули відбудеться завтра, 1 грудня.

Раніше ми писали, що син легенди Формули-1 проїхався на знаменитому боліді перед продажем. Болід Шумахера-старшого 2002 року продали на аукціоні Sotheby's в Абу-Дабі цього місяця.

Нагадаємо, що Кубок конструкторів за підсумком сезону "Мерседес" забезпечив собі ще 13 жовтня після Гран-прі Японії – "Мерседес" вшосте поспіль виграв Кубок конструкторів.