Хацкевич здивував: оголошені стартові склади на матч "Динамо" – "Брюгге"

13 серпня 2019, 19:31
З перших хвилин забивати бельгійцям намагатимуться Циганков, Андрієвський і Родрігес

Олександр Хацкевич / Фото: AFP

З'явилися стартові склади "Динамо" і "Брюгге" в матчі-відповіді 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, який почнеться на НСК "Олімпійський" о 20:30. Нагадаємо, тиждень тому в Бельгії перемогу з мінімальним рахунком 1:0 здобули бельгійці. "Динамо" – "Брюгге" дивіться в онлайн-трансляції на нашому сайті.

"ДИНАМО" – "БРЮГГЕ". СТАРТОВІ СКЛАДИ

• "Динамо": Бойко – Миколенко, Кадар, Бурда, Кендзьора – Шепелєв, Сидорчук – Вербич, Андрієвський, Циганков – Родрігес.
  • Запас: Бущан, Сидорчук, Соль, Де Пена, Караваєв, Шабанов, Бєесєдін
  • "Брюгге": Міньоле – Соболь, Делі, Мехеле, Мата – Ванакен, Рітс, Вормер – Бонавентуре, Окереке, Тау.
  • Запас: Хорват, Діатто, Митрович, Схрейверс, Флітінк, Кулс, Опенда

Тренер "Динамо" Олександр Хацкевич, доля якого залежить від протистояння з "Брюгге", здивував, поставивши в основу Андрієвського. Стосовно "Брюгге", то у гостей з перших хвилин вийде українець Соболь, участь якого в матчі була під питанням.

Як повідомлялося раніше, стало відомо, скільки глядачів прийде на головний матч у житті Хацкевича. На матчі-відповіді "Динамо" – "Брюгге" на НСК "Олімпійський" очікується близько 35-40 тисяч уболівальників.

Дивіться, як "Динамо" обіграло "Львів" 3:0 в нещодавньому матчі чемпіонату України