Хачеріді вибачився перед "Динамо" за свою поведінку, а за спиною клубу розніс роботу арбітра

20 квітня 2020, 19:19
Українець розкритикував роботу арбітра і заявив, що контракт розривати ніхто не буде

Євгеній Хачеріді / Фото: Динамо Брест

Український захисник брестського "Динамо" Євген Хачеріді прокоментував скандал у попередньому матчі чемпіонату Білорусі з "Вітебськом", в якому заробив червону картку і ледь не напав на арбітра. У підсумку "Динамо" програло на виїзді "Вітебську" 0:1, пропустивши єдиний гол з пенальті, призначеного за дурний фол з боку Хачеріді.

"Зізнаюся, здивований записом у протоколі матчу про те, що після гри я нібито в агресивній формі намагався вдарити арбітра в підтрибунному приміщенні. Цього не було і близько. Суддівство цього матчу було дивним, м'яко кажучи.

Звичайно, це викликало певні емоції не тільки у мене, а й у всієї нашої команди. Але ми не будемо обговорювати питання, пов'язані із суддівством. На це є компетентні органи Білоруської федерації футболу. Перебуваючи в запалі емоцій, я зробив помилку, відмахнувшись від суперника в неігровому епізоді. Я не до кінця пам'ятаю той момент, емоції просто переповнювали мене.

У будь-якому разі я вважаю своїм обов'язком принести вибачення гравцеві суперника Дієго Сантосу за негідну поведінку, а також головному судді Сергію Чистову. Я не хотів застосовувати фізичну силу до арбітра, просто висловив свою думку з приводу його роботи в цій зустрічі.

Виною всьому мій характер і почуття підвищеної справедливості. Футбол – це моє життя. Коли я стикаюся з несправедливістю у звичайному житті, я вмію стримувати емоції. Але на футбольному полі не завжди можу опанувати себе. Перерва ігрової практики далася взнаки. Водночас усвідомлюю свою проблему і постійно працюю над собою. Обіцяю, що в новому для мене чемпіонаті Білорусі буду максимально стриманим – таке більше не повториться", – цитує Хачеріді офіційний сайт клубу з Бреста.

Правда, в інтерв'ю виданню Metaratings.by Хачеріді трохи дошкульніше пройшовся по арбітру зустрічі й спростував чутки, що "Динамо" Брест хоче розірвати з ним контракт.

"Так, я читав у пресі про новини, що нібито клуб через це видалення розірве зі мною контракт. Про мене за стільки років чого тільки не писали. Тому до таких новин я вже звик. Вся команда бачила, як нас почали вбивати після початку другого тайму.

Про те, що трапилося, навіть нічого говорити. Хто бачив матч, той зрозуміє, що відбувалося на полі. З початку другого тайму арбітр почав нашу команду жорстко "вбивати". Я чимало пограв, у чемпіонаті України бачив усяке, навіть у матчах дербі київського "Динамо" і "Шахтаря" такого беззаконня не бачив. Але бог суддя цьому рефері", – заявив Хачеріді.