Хачеріді допоміг ПАОК обіграти "Спартак" у Лізі чемпіонів

8 серпня 2018, 22:22
Перед матчем російські журналісти побилися з грецькими фанатами

Фото twitter.com/PAOK_FC

Грецький ПАОК обіграв московський "Спартак" в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Поєдинок у Салоніках на стадіоні "Тумба" завершився з рахунком 3: 2. Голами у господарів поля відзначилися Олександр Прійовіч, Дімітріс Лімніос і Дімітріс Пелкас. У гостей забивали Івелін Попов і Квінсі Промес.

Весь матч на полі провів колишній захисник київського "Динамо" Євген Хачеріді. У другому таймі він привіз пенальті у ворота своєї команди, затримавши руками екс-форварда "Шахтаря", але Промес не зумів реалізувати 11-метровий.

Ще один український футболіст Євген Шахов вийшов на заміну на 84-й хвилині.

Відзначимо, що поєдинок ознаменувався скандалом ще до свого початку. Російські ЗМІ повідомили, що грецькі фанати нападають на російських журналістів, б'ють, відбирають у них акредитації та особисті речі.

Пізніше ПАОК на своїй сторінці в Twitter написав, що російські журналісти в екіпіровці "Спартака" самі спровокували бійку, показуючи грекам непристойні жести. Відзначимо, що московських уболівальників на матчі не було через покарання від УЄФА.

Нагадаємо, Хачеріді дістався ПАОК безкоштовно, так як захисник відмовився продовжувати контракт з українським клубом. Додамо, що в грецькому клубі захисник виступатиме в компанії з ще одним українцем Євгеном Шаховим.

Нагадаємо, вчора київське "Динамо" зіграло внічию з "Славією" 1: 1, пропустивши гол з пенальті на 4-й компенсованій хвилині.