Хачеріді підставив команду Мілевського, відбрикнувшись п'ятою: вилучення, пенальті і поразка

18 квітня 2020, 21:30
Женя – у своєму репертуарі: скандальний українець заробив перше вилучення у брестському "Динамо"

Євген Хачеріді. Фото: ФК ПАОК

Євген Хачеріді, що "прославився" неадекватною поведінкою на полі в київському "Динамо", тепер підставив і свою нову команду – чинного чемпіона Білорусі "Динамо" (Брест). Це сталося в матчі п'ятого туру білоруської першості, в якому брестське "Динамо" програло на виїзді "Вітебську" 0:1, пропустивши єдиний гол з пенальті, призначеного за дивний фол з боку Хачеріді.

На 85-й хвилині за рахунку 0:0 захисник брестської команди Євген Хачеріді в своєму штрафному майданчику п'ятою вдарив бразильського півзахисника суперників Дієго Сантоса вже після того, як атака "Вітебська" закінчилася. За це "відбрикування" суддя показав Хачеріді пряму червону картку і призначив 11-метровий у ворота гостей, який реалізував Іон Ніколаеску, принісши перемогу "Вітебську" – 1:0.

Фанати брестського "Динамо" – в шоці від таких дій Хачеріді. "Навіщо він це зробив?" – дивуються вони.

Відзначимо, що іншого українського футболіста "Динамо" (Брест) Артема Мілевського до того моменту вже не було на полі – він був замінений на 77-й хвилині матчу.