Хачеріді і Шахов вибили "Спартак" з Ліги чемпіонів

14 серпня 2018, 22:59
Українські футболісти зіграли в складі грецького ПАОКа в Москві ПАОК пройшов "Спартак" в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. фото paokfc.gr

ПАОК пройшов "Спартак" в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. фото paokfc.gr

Грецький ПАОК в матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду футбольної Ліги чемпіонів зіграв внічию зі "Спартаком" і пройшов у наступний раунд турніру. Московський клуб залишає Лігу чемпіонів і продовжить свій виступ в єврокубках на груповому етапі Ліги Європи.

Гра, що пройшла у вівторок в Москві, завершилася нульовою нічиєю. З 33-й хвилини "червоно-білі" грали в меншості – пряму червону картку за удар суперника отримав Луїс Адріано.

Українські футболісти Євген Хачеріді і та Євген Шахов вийшли на заміну в складі ПАОКа в другому таймі. Цікаво, що раніше власник грецького клубу обіцяв футболістам мільйон євро за прохід "Спартака" в Лізі чемпіонів.

У першому матчі, який пройшов в Салоніках 8 серпня, москвичі поступилися з рахунком 2: 3.

Таким чином, "Спартак" виступить на груповому етапі Ліги Європи. ПАОК зіграє в раунді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів з переможцем пари "Бенфіка" (Португалія) – "Фенербахче" (Туреччина).

Перший матч між ПАОКом і "Спартаком" ознаменувався скандалом. Російські журналісти показували непристойні жести фанатам, а потім звинуватили тих у нападі.