Гучна сенсація в Лізі чемпіонів: Жовта субмарина топить Стару синьйору

17 березня 2022, 09:36
Іспанський Вільярреал на виїзді, забивши тричі наприкінці матчу, не залишив шансів італійському Ювентусу

Вільярреал святкує перемогу над Ювентусом

Крах туринського Ювентуса продовжується. Цьогорічний сезон явно йде не за планом Массіміліано Алегрі – реальні шанси на перемогу в турнірі залишилися лише у Кубку Італії. Суперкубок програв Інтеру, у Серії А Ювентус на 4 місці, і ось тепер ще й холодний душ від Вільяреала в Лізі чемпіонів.

Після нічиї 1:1 в Іспанії, Ювентус виглядав фаворитом у матчі-відповіді. Свою перевагу гравці Старої синьйори показали і на полі – перший тайм був повністю за Ювентусом, але не вистачало головного – перевести кількість моментів якість.

Після перерви гра стала рівною. Туринці контролювали м'яч, але Вільярреал став гостро відповідати. Вирішальною стала остання 15-хвилинка. Іспанцям допоміг відеоповтор, після якого Шимон Марчіняк вказав на 11 метрів. Пенальті реалізував Херард Морено – це був перший удар у площину воріт для Вільярреала.

Ювентус побіг рятувати матч, але нарвався ще на два пропущені м'ячі – Торрес та Данжума з пенальті подарували Вільярреалу вихід до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів.

Ювентус – Вільярреал – 0:3
Голи:
Морено (78), Торрес (85), Данжума (90+2)

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів 2021/2022 пройде 18 березня у швейцарському Ньоні.