Гіркота розставання: колишній хлопець Світоліної теж програв на старті турніру

17 червня 2019, 17:35
Французький тенісист Гаель Монфіс поступився Ерберу на старті турніру в Німеччині

Гаель Монфіс / Фото: AFP

Французький тенісист П'єр-Юг Ербер вийшов до другого кола турніру в німецькому Галлі. На старті змагань Ербер, що займає 43-тє місце в рейтингу асоціації тенісистів-професіоналів ATP, в двох сетах обіграв співвітчизника Гаеля Монфіса, п'ятого сіяного і 16-ту ракетку світу. Матч, що тривав 1 годині 42 хвилини, завершився перемогою Ербера з рахунком 7:6, 6:4. У другому колі Ербер зіграє з переможцем матчу Рудольф Меллекер (Німеччина) – Сергій Стаховський (Україна).

Цікаво, що Гаель Монфіс програв на старті турніру після того, як стало відомо про його розставання з українською тенісисткою Еліною Світоліною. Також Світоліна і Монфіс видалили свій загальний акаунт у соцмережі, який носив назву g.e.m.s_life.

Раніше ми писали, що і Світоліна після розставання програла матч першого кола турніру в Бірмінгемі. Сьома ракетка світу не змогла обіграти 62-гу в рейтингу росіянку Маргариту Гаспарян.

Нагадаємо, що минулого сезону Еліна Світоліна виграла Підсумковий чемпіонат тенісисток:

Одна з головних красунь світу тенісу вийшла заміж: Каролін Возняцкі вибрала баскетболіста