Гонщик Росберг виграв всі три сесії вільних заїздів Гран-прі Бразилії

8 листопада 2014, 16:44
Німецький пілот "Мерседеса" домінує на передостанньому етапі чемпіонату світу Формули-1

Ніко Росберг - поки що найкращий в

Німецький пілот команди Формули – 1 " Мерседес " Ніко Росберг показав найкращий час у всіх трьох сесіях вільних заїздів передостаннього етапу сезону – Гран -прі Бразилії .

В суботу під час третьої практики на трасі " Інтерлагос " Росберг показав кращий час кола – 1 хвилина 10,446 секунди . Другим , як і в п'ятничних вільних заїздах , став партнер німця по команді британець Льюїс Хемілтон ( +0,114 ) , третій результат показав пілот " Вільямса" Феліпе Маса ( +0,429 ) .

Трохи пізніше в суботу відбудеться кваліфікація ( 18:00 за Києвом) , а завершиться уїк – енд недільної гонкою , яка розпочнеться о 18:00 за київським часом .