Голи Мессі і Грізманна не врятували "Барселону" від поразки "Атлетіко" у півфіналі Суперкубка Іспанії

9 січня 2020, 23:07
Другим фіналістом міні-турніру в середу став мадридський "Реал"

/ Фото: Reuters

У четвер у Саудівській Аравії відбувся другий півфінальний матч Суперкубка Іспанії з футболу. У місті Джидда билися "Барселона" і мадридський "Атлетіко". Напередодні, як ми писали, "Реал" обіграв "Валенсію" і вийшов у фінал Суперкубка.

Битва "Барси" з "Атлетіко" вийшла видатною. У першому таймі суперники ніби берегли сили і м'ячів не забивали. Зате потім почалося! Вже на першій хвилині другої половини Коке вивів мадридців вперед, але всього через п'ять хвилин Ліонель Мессі з допомогою Луїса Суареса відновив рівновагу – 1:1. А ще через 10 хвилин французький форвард каталонців Антуан Грізманн зіграв на добиванні і відправив м'яч у сітку воріт своєї колишньої команди – 2:1.

Але хлопці Дієго Сімеоне ніколи не здаються і в останні хвилини змогли переломити хід поєдинку. Альваро Морато реалізував 11-метровий на 82-й хвилині і зрівняв рахунок – 2:2. А ще через чотири хвилини Анхель Корреа вийшов один на один з Нето і приніс "Атлетіко" перемогу – 3:2.

У недільному фіналі на нас чекає мадридське дербі "Атлетіко" й "Реала".

Дивіться, як "Атлетіко" переміг російський "Локомотив" у Лізі чемпіонів і вийшов у плей-оф