Голи і моменти матчу "Олімпік" – "Сталь" – 0: 2

6 травня 2018, 17:19
Огляд поєдинку представників другої шістки чемпіонату України

Фото ФК "Олімпік"

Донецький " Олімпік " зазнав третьої поразки поспіль в чемпіонаті України . У 30 – му турі донецький клуб в Києві на стадіоні " Динамо " імені Валерія Лобановськогопоступився кам'янській "Сталі". Забитими голами відзначилися Орест Кузик і Дмитро Копитов , а Володимир Доронін з " Олімпіка " в середині другого тайму залишив свою команду в меншості .

"Олімпік" – "Сталь" – 0:2
Голи:  Кузик (79), Копитов (90)

"Олімпік":Махарадзе , Сондей ( Леонідас , 81 ) , Кулинич , Немчанінов , Доронін , Кисіль ( Хомутов , 46 ) , Вакуленко , Вукович , Очігава , Бєлєнький ( Цимбалюк , 64 ) , Балашов .

"Сталь":Пеньков , Джонатан , Грачов , Еберт , Климчук , Малакян ( Тіаго Ромуло , 62 ) , Якимів , Задерака ( Копитов , 70 ) , Месхі , Мисик ( Книш , 82 ) , Кузик .

Попередження: Вакуленко ( 12 ) , Кулинич ( 29 ) , Малакян ( 43 ) , Сондей ( 48 ) , Доронін ( 58 ) , Якимів ( 85 ) .

Видалення:  Доронін (59).

Нагадаємо, в стартовому матчі туру "Динамо" сенсаційно не змогло обіграти "Маріуполь", практично поховавши боротьбу за золоті медалі .

А в центральному матчі 30-го туру "Шахтар" обіграв "Зорю" (2:1) завдяки голу Тайсона на останній хвилині зустрічі .