Голи і моменти драматичного матчу "Тоттенхем" – "Ювентус"

8 березня 2018, 00:26
Відеоогляд матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів в Лондоні

"Тоттенхем" - "Ювентус" - 1: 2. фото AFP

У середу в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зустрічалися англійський "Тоттенхем" і італійський "Ювентус". Поєдинок обіцяв бути цікавим, враховуючи, що перша зустріч команд в Турині три тижні тому завершилася результативною нічиєю 2:2.

У першому таймі "Тоттенхем" виглядав набагато краще і створив ряд моментів, один з який реалізував Сон Хинмін на 39-й хвилині, скориставшись відскоком. На повторі видно, що удар у південнокорейського футболіста не вийшов, але все одно м'яч залетів у сітку.

У другому таймі "Ювентус" зміг не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Відзначилися Гонсало Ігуаїн (64) і Пауло Дібала (67). У час, що залишився до фінального свистка, англійці намагалися перевести гру в додатковий час, але зробити цього не змогли. У кінцівці гри м'яч після удару Гаррі Кейна влучив у штангу і, здавалося, перетнув лінію воріт. Але на повторі видно, що Кейн був в офсайді, а м'яч лінію не перетнув.

Підсумок – перемога "Ювентуса" з рахунком 2:1, італійці виходять до чвертьфіналу ЛЧ.

Жеребкування чвертьфіналу Ліги чемпіонів пройде в швейцарському Ньоні в п'ятницю, 16 березня.