Голландські ватерполістки подали протест після поразки від росіянок

23 липня 2017, 13:00
Збірна Голландії опротестує результат поєдинку 1/8 фіналу на чемпіонаті світу з водних видів спорту

Збірна Голландії подала протест на результат

Тренерський штаб жіночої збірної Голландії подав протест на результат матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу з водних видів спорту з Росією (10:11). Як повідомляє De Telegraaf, голландська сторона вважає, що головний тренер росіянок Олександр Гайдуков порушив правила, запросивши тайм-аут за рахунку 8: 8 під час володіння м'ячем збірною Голландії. Такий запит без м'яча вважається порушенням правил.

Судді не вважали, що Гайдуков запитував тайм-аут, сам він також зазначив, що не робив цього. За даними джерела, в разі задоволення протесту збірної Голландії матч буде переграний з моменту порушення правил, тобто з рахунку 8: 8 в третьому періоді. Вже завтра буде зіграний чвертьфінальний матч турніру, де Росія або Голландія зустрінуться з Італією.

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті збірна України завоювала
сім медалей. В основному – в синхронному плаванні, яке перейменували в артистичне.