Голкіпер "Ліона" оглух після вибуху петарди

5 грудня 2016, 15:05
Антоні Лопеш постраждав під час поєдинку чемпіонату Франції

У Лопеша потрапила петарда. фото AFP

Воротар французького "Ліона" Антоні Лопеш буде змушений пропустити два тижні через проблеми зі слухом. Причиною травматичної глухоти футболіста став вибух петарди, кинутої з трибуни стадіону в Меці.

Лікарі обіцяють, що слух відновиться через два тижні. Однак протягом цього часу, як написав португалець в Instagram, він не зможе ні грати, ні тренуватися.

Інцидент стався в суботу на 30-й хвилині матчу "Мец" – "Ліон". У воротарський майданчик гостей було кинуто петарду, яка розірвалася в безпосередній близькості від Лопеша. Воротар в цей час лежав на газоні – медперсонал надавав йому допомогу.

Арбітр перервав зустріч за рахунку 1:0 на користь "Меца" і відвів команди в роздягальні. Інцидент буде розглянуто Федерацією футболу Франції.

Після зупинки матчу вихід із трибуни, з якої було кинуто петарду, заблокували. В результаті огляду фанатів правоохоронним органам вдалося обчислити і заарештувати зловмисника.