Гольова передача Яремчука не врятувала "Гент" від поразки в Лізі Європи

6 листопада 2020, 09:05
Бельгійська команда трьох українців програла "Црвене зірці" в Сербії

Роман Яремчук / Фото: Reuters

Як і луганська "Зоря", катастрофічно невдало продовжує виступати в Лізі Європи чемпіон Бельгії. Нагадаємо, "Гент", в складі якого значаться троє українців, програв київському "Динамо" в кваліфікації Ліги чемпіонів і опустився в Лігу Європи. І вже тут на груповій стадії поступився в трьох поєдинках поспіль. Дізнавайтеся також результати матчів Ліги Європи за 5 листопада.

У четвер увечері "Гент" програв в Белграді "Црвене звєзді" – 1:2. Український форвард Роман Яремчук зіграв за гостей весь матч, захисник Ігор Пластун і хавбек Роман Безус залишилися в запасі. Господарі відкрили рахунок на 13-й хвилині, але на 31-й бельгійці відновили рівновагу. Яремчук віддав гольову передачу на Вадіса Оджіджу-Офое.

Але в другій половині "Црвена звезда" вирвала перемогу на 59-й хвилині. Український нападник тричі бив по воротах суперника, двічі – у площину, але м'яч не забив. Дивіться огляд матчу в Сербії:

"Гент" залишився на останньому місці групи L, а сербська команда піднялася на друге, обійшовши чеський "Слован". До речі, колектив з Ліберця з нашим захисником Тарасом Качарабою в складі був розгромлений німецьким "Гоффенхаймом" – 5:0.

Учора "Зоря" програла грецькому АЕКу в Лізі Європи, зазнавши третьої поразки в турнірі.