Гольова передача Малиновського не врятувала "Аталанту" від вильоту з кубка Італії

15 січня 2020, 18:16
"Фіорентина" переграла "Аталанту" в кубку

Руслан Малиновський / Фото: Getty Images

Український хавбек "Аталанти" Руслан Малиновський віддав гольову передачу в матчі кубка Італії з "Фіорентиною". Малиновський вийшов у старті, а на 67-й хвилині асистував Ілічич, який зрівняв рахунок.

"Фіалки" першими відкрили рахунок забитим голам у матчі. На 11-й хвилині відзначився Кутроне.

Але вже на 70-й хвилині "Фіорентина" залишилася в меншості, але під завісу поєдинку зуміла провести і другий м'яч у ворота гостей. На 84-й хвилині відзначився Лірола. 2: 1 Таким чином, команда Руслана Малиновського вилетіла з кубку Італії.

Раніше ми розповідали, що головний тренер "Аталанти" Джан П'єро Гасперіні безпрецедентно жорстко "проїхався" по півзахиснику Руслану Малиновському після матчу Серії А проти "Інтера" .

До речі, Малиновський хрестив в Бергамо дочку, взявши собі в куми агента Ярмоленко . Таїнство хрещення відбулося після матчу "Аталанти" з "Інтером". У доньки футболіста дуже впливовий хресний.

Дивіться, як Малиновський заробив пенальті для "Аталанти"