Голеадор збірної України не врятував "Гент" від вильоту з Кубка Бельгії

5 грудня 2019, 09:29
Українці Яремчук, Пластун і Безус невдало зіграли в 1/8 фіналу

Найукраїнськіша на даний момент команда чемпіонату Бельгії, "Гент", завершила виступ в Кубку країни. Вчора колектив, за який виступають форвард Роман Яремчук, півзахисник Роман Безус та захисник Ігор Пластун, програла в 1/8 фіналу "Шарлеруа" з мінімальним рахунком 0:1. Нещодавно ми писали, що Яремчуку запропонували новий контракт на чотири роки.

Суперники ділять сусідні місця в таблиці національного чемпіонату: "Гент" – третій і випереджає "Шарлеруа" на одне очко, щоправда, зігравши на матч більше. Поєдинок в середу вийшов напруженим, команди зробили всього по два удари в створ воріт. Однак один з них, на 84-й (!) хвилині, виявився для господарів переможним. Забили вони м'яч у контратаці. Згадаймо, як Яремчук вміє бути незадоволеним – після нічийного матчу збірної в Сербії він критикував себе з партнерами.

Всі троє українців вийшли в стартовому складі. Яремчук і Пластун відіграли за гостей весь поєдинок, а Безус – 67 хвилин, після чого був замінений.