Гол українця Ярмоленка врятував "Вест Гем" від поразки в матчі з "Астон Віллою"

26 липня 2020, 20:26
Лондонська команда зберегла місце в Прем'єр-лізі, фінішувавши на 16-й позиції

Андрій Ярмоленко. Фото Reuters/Michael Regan

Сьогодні завершився сезон у вищому дивізіоні англійського футболу. Вашій увазі – всі результати 38-го туру чемпіонату Англії, підсумкова турнірна таблиця. Всі матчі зіграли водночас, що додало їм драматизму.

Внизу турнірної таблиці відразу три клуби боролися за 17-те місце, яке давало змогу залишитися в Прем'єр-лізі. У підсумку на цій позиції фінішувала "Астон Вілла", яка в Лондоні розписала нічию 1:1 з "Вест Гемом". Цікаво, що обидва м'ячі були забиті наприкінці. На 84-й хвилині 21-річний Джек Гріліш вивів гостей з Бірмінгема вперед, а через дві хвилини Андрій Ярмоленко відновив рівновагу.

Український вінгер вийшов на заміну в перерві й відзначився п'ятим голом. Колишній динамівець забив м'яч сильним ударом метрів з 25, тож досвідчений іспанський воротар Пепе Рейна на врятував "Віллу".

До речі, "Астон Віллі" пощастило, що "Вотфорд" не дотиснув у Лондоні "Арсенал". Гості програвали 0:3, звели відставання до мінімуму (2:3), але не зуміли забити ще один м'яч, який зберіг би їм місце в еліті. Так само героїчно боровся і "Борнмут": команда взяла гору над "Евертоном" в Ліверпулі (3:1), але для порятунку не вистачило очка.