Гол плюс пас від Мар'яна Шведа: як "Карпати" обіграли "Олімпік"

3 листопада 2018, 23:45
Огляд матчу "Олімпік" – "Карпати" в 14 турі чемпіонату України

"Карпати" на виїзді обіграли "

В 14 турі української Прем'єр-ліги "Карпати" на виїзді обіграли "Олімпік". Поєдинок пройшов у Києві і завершився з рахунком 2 : 1 . Вже на п'ятій хвилині гості відкрили рахунок завдяки точному удару португальця Крістіана Понд після передачі від Мар'яна Шведа . В середині другого тайму вже сам Швед забив , реалізувавши пенальті . На доданих до другого тайму хвилинах номінальні господарі забили гол престижу : відзначився Євген Пасіч .

Огляд матчу "Олімпік" – "Карпати" 1:2

"Олімпік" – "Карпати" 1:2 (0:1)
Голы: Пасіч (90+2) – Понде (5), Швед (73, з пенальті)

"Олімпік": Махновський; Сондей (Шиндер, 46); Гришко; Цимбалюк; Гай; Вакуленко; Ксьонз; Пасіч Є.; Політило; Білоног (Балашов, 60); Максим Тейшейра (Немчанінов, 82)

"Карпаты": Шевченко Н.; Мірошниченко Д.; Ковтун; Лебеденко; Ербес; Бородай; Кльоц; Карраскаль (Мякушко, 82); Швед М.; Гуцуляк (Ді Франко, 68); Понде (Федецький, 89)

Раніше в 14 турі пройшло українське класико. "Шахтар" в Харкові обіграв "Динамо" з рахунком 2:1, переможний гол в додані хвилини забив Віктор Коваленко .

Також в суботу "Маріуполь" на своєму полі мінімально обіграв київський "Арсенал". Єдиний гол в кінцівці зустрічі забив 19 – річний нападник Владислав Вакула .