Гол-красень Шведа і пісні трибун: огляд матчу "Зоря" – "Карпати" 2: 1

10 листопада 2018, 21:29
Голи і моменти поєдинку 15 туру української Прем'єр-ліги

Мар'ян Швед. "Зоря" - "</

В 15 турі чемпіонату України "Зоря" в Запоріжжі обіграла "Карпати" з рахунком 2:1. У першому таймі рахунок відкрив Дмитро Хомченовський , після чого Мар'ян Швед красивим ударом після розіграшу стандарту вирівняв становище . Переможний гол на 70 -й хвилині забив Артем Гордієнко .

Після цієї гри в активі " Зорі " стало 21 очко – команда йде на п'ятому місці в турнірній таблиці . " Карпати " з 16 – ма очками йдуть дев'ятими . Свій наступний матч в ЧУ " Зоря " проведе 25 листопада проти " Олімпіка " , а " Карпати " днем раніше приймуть " Десну " .

Огляд матчу "Зоря" – "Карпати" 2:1

"Зоря" – "Карпати" – 2:1 (1:1)
Голи: Дмитро Хомченовський (16), Артем Гордієнко (70) – Мар'ян Швед (34)
Жовті картки: Сілас (66), Харатін (90+1), Тимчук (90+3) – Понде (51), Мірошниченко (68), Карраскаль (76)

"Зоря": Майборода (Громов, 57); Луїс Феліпе; Сваток; Гордієнко; Тимчик; Вернидуб; Хомченовський; Михайличенко; Сілас (Харатін, 77); Арвеладзе (Ледньов, 86); Караваєв

"Карпати": Шевченко; Ковтун; Лебеденко; Мірошниченко; Бородай; Ді Франко (Папа Гуйє, 89); Кльоц; Карраскаль (Мякушко, 77); Швед (Родріго Варгас, 81); Гуцуляк; Понде

Паралельно проходив матч "Десна" – "Чорноморець",в якому господарі в більшості здобули " суху " перемогу з рахунком 2 : 0 .

Раніше в 15 турі Прем'єр-ліги "Львів" і "Олімпік" зіграли внічию – 1:1. " Шахтар " і " Динамо " свої матчі проведуть у неділю .