Гол кожні 15 хвилин: феноменальна результативність "ПСЖ" 2020 року

9 січня 2020, 10:09
Парижани без проблем пробилися до наступного раунду Кубка ліги

/ Фото: Reuters

"Парі-Сен-Жермен" почав 2020 рік з двох поспіль перемог з шістьма забитими м'ячами. 5 січня парижани розгромили в 1/32 фіналу Кубка Франції скромний "Лінас-Монтері" (6:0), а вчора в чвертьфіналі Кубка ліги "ПСЖ" знищив "Сент-Етьєн" (6:1). Таким чином, за 180 хвилин парижани забили 12 м'ячів – це один гол в 15 хвилин!

Свій перший хет-трик в складі "ПСЖ" оформив Мауро Ікарді, який виступає за французький клуб на правах оренди, а його контракт належить "Інтеру". В сумі він вже забив 17 голів в 19 матчах у всіх турнірах.

Також по голу на свій рахунок записали Неймар і Кіліан Мбаппе, який додав до м'яча ще й два ассисти, а Жессі Мулен відзначився автоголом. Гол престижу у гостей забив Йоан Кабай, який добив м'яч після невдалого виконання пенальті. Зазначимо, що з середини першого тайму "Сент-Етьєн" грав у меншості після видалення Веслі Фофана.

"ПСЖ" – "Сент-Етьєн" – 6:1
Голи: Ікарді (2, 49, 57), Неймар (39), Мулен (44, аг), Мбаппе (67), Кабай (71)

"ПСЖ": Ріко, Маркіньос, Меньє, Бернат, Керер, Верратті (Паредес, 72), Ді Марія (Дракслер, 81), Гуйє, Ікарді (Кавані, 72), Мбаппе, Неймар.

"Сент-Етьєн": Мулен, Перрен, Дебюші, Траукі, Фофана, Камара, Діуссе (Колодзейчак, 34), Онора, Кабай, Хазрі (Інджай Коррейя, 61), Рівера (Аби, 46).

Попередження: Камара (11), Фофана (13), Дебюші (25).

Видалення: Фофана (31).

Раніше футболіст "ПСЖ" Кіліан Мбаппе був визнаний найдорожчим футболістом в світі. Трансферна вартість француза оцінюється в 265,2 млн євро.