Гол Ібрагімовича не врятував "Мілан" від сенсаційної поразки аутсайдеру чемпіонату Італії

8 березня 2020, 21:11
Також несподівано недорахувалася очок на своєму полі "Парма"

/ Фото: Reuters

Нинішній тур італійської Серії А розтягнувся відразу на два уїк-енду. Через епідемію коронавіруса ігри скасовували, переносили, а потім вирішили, що матчі чемпіонату Італії будуть проводитися без глядачів.

У неділю, 8 березня, тур триває п'ятьма поєдинками. І в двох з них несподівані перемоги дісталися гостям. Читайте прогноз, розклад і результати 26-го туру чемпіонату Італії.

"Парма", яка посідає дев'яте місце і має шанси на потрапляння в Лігу Європи, поступилася вдома СПАЛу – 19-й команді Серії А. Колектив з передостанньої рядки таблиці забив м'яч на 70-й хвилині з пенальті. Дивіться огляд поєдинку.

А "Мілан", який останнім часом піднявся і прагне в єврокубки, поступився "Дженоа", яка перебувала на 18-й позиції. На голи ветерана Пандєва і Кассати в першому таймі після перерви одним точним ударом відповів зірковий швед Златан Ібрагімович. Але на цьому успіхи господарів стадіону "Сан-Сіро" завершилися – 1:2. "Мілан" залишився на сьомому місці.

Ще одна команда з першої десятки була бита суперником з низів. "Верона", що йде восьмою, забила першою в Генуї, але програла "Сампдорії" (1:2) – 16-й команді ліги. А колективи з початку другого десятка, "Фіорентина" і "Удінезе", розписали у Флоренції нульову нічию. Дивіться найкращі моменти.

А о 21:45 розпочнеться центральний матч туру. "Ювентус" – "Інтер": онлайн йде на нашому сайті.