Гол і два вилучення в доданий час під дощ: "Брюгге" вириває у "Галатасарая" нічию

26 листопада 2019, 22:11
Бельгійська команда отримала перевагу над турецькою в боротьбі за вихід до Ліги Європи

З двох ранніх матчів вівторка в Лізі чемпіонів більш драматичним вийшов поєдинок у Стамбулі. Турецький "Галатасарай", забивши м'яч ще в дебюті зустрічі з бельгійським "Брюгге", дозволив супернику зрівняти рахунок на другій доданій хвилині. У підсумку – 1:1. Цей результат у світлі боротьби за третю сходинку, яка дає квиток до Ліги Європи, виявився приємнішим для гостей. А в ці хвилини почалася зустріч в Англії, де "Манчестер Сіті" приймає "Шахтар". Онлайн трансляціятриває на нашому сайті.

Дивіться, як нападник Адем Бююк відкрив рахунок на 11-й хвилині. Цікаво, що цей гол виявився дебютним для "Галатасарая" в теперішньому розіграші!

"Брюгге" володів перевагою, зробив більше ударів і свого домігся. На 92-й хвилині красивий обвідний удар вдався сенегальському форварду Крепену Діатті.

На радощах він зняв футболку, отримав другу жовту картку і залишив поле. А його партнер, ангольський захисник Клінтон Мата, повторив його "подвиг", побачивши другий "гірчичник" за удар ногою по кутовому прапорцю. Проте, "Брюгге" під акомпанемент дощу вистояв удев'ятьох чотири хвилини і добув важливу нічию.