Гол року в НХЛ: хокеїст зубами закинув шайбу доворіт суперників

11 квітня 2019, 14:09
Джо Павелскі допоміг "Сан-Хосе" обіграти "Вегас" у першому матчі плей-офф

/ Фото: AFP

За океаном стартувала стадія плей-офф Національної хокейної ліги, в якій команди в серіях до чотирьох перемог почали боротьбу за головний трофей – Кубок Стенлі.

Переломну шайбу в першому раунді протистояння "Сан-Хосе Шаркс" і "Вегас Голден Найтс" (5:2) вельми незвичайним способом закинув капітан "акул" Джо Павелскі. Після кидка захисника Брента Бернса від синьої лінії каучуковий диск встромився в сітку рикошетом від його зубів.

Закривавлений Павелскі тут же вирушив до роздягальні, але повернувся до початку другого періоду в захисній пластиковій масці і періодично обмацував себе через дискомфорт.

"Мені наклали пару швів, декількох зубів вже немає, але ми постараємося з цим розібратися і подивимося, як я буду почуватися далі", – заявив американський форвард.

Раніше ми розповідали, як мотиваційна мова тренера "Коламбуса" допомогла його гравцям встановити історичне досягнення. "Коламбус" на виїзді переміг "Тампа Бей" з рахунком – 4:3. І став шостим в історії плей-офф клубом, який виграв матч у переможця регулярного чемпіонату після того, як відіграв не менше трьох шайб.