Гол Агуеро і автогол Данка: як "МанСіті" обігравав новачка Прем'єр-ліги

13 серпня 2017, 12:28
"Манчестер Сіті" переміг "Брайтон" в першому турі чемпіонату Англії з футболу

"Брайтон" - "Манчестер Сіті" - 0:2. Фото AFP

Футболісти " Манчестер Сіті " завдали гостьову поразку " Брайтон енд Хоув Альбіон " в матчі першого туру чемпіонату Англії.

Гра в передмісті Брайтона закінчилася з рахунком 2 : 0 на користь " городян " . Перший гол на 70 -й хвилині забив Серхіо Агуеро , а через п'ять хвилин м'яч в свої ворота відправив захисник господарів Льюїс Данк .

" Брайтон " в минулому сезоні став другим в Чемпіоншипі і пробився в Прем'єр – лігу .

У наступному турі 21 серпня " Манчестер Сіті " прийме " Евертон " , а " Брайтон " двома днями раніше на виїзді зіграє з " Лестером " .

Відзначимо, що перші матчі чемпіонату Англії радують результативністю вчора "Арсенал" і "Лестер" забили сім голів на двох, а сьогодні "Ліверпуль" і "Уотфорд" обмежились шістьма м'ячами. Також сенсацію в Лондоні створив "Бернлі", який обіграв чемпіона "Челсі".

При цьому новачок "Арсеналу" Олександр Ляказетт забив один з найшвидших м'ячів стартових турів Прем'єр-ліги.