Гімнаст, який у 2015-му приніс "бронзу" Азербайджану, виграв медаль Євроігор під українським прапором

30 червня 2019, 13:49
Петро Пахнюк реабілітувався за осічку в багатоборстві, завоювавши "бронзу" Європейських ігор у вільних вправах

/ Фото: AFP

Срібний призер чемпіонату Європи-2019 Петро Пахнюк завоював "бронзу" Європейських ігор у Мінську у вільних вправах. За день до фіналів на окремих снарядах Пахнюк до останнього боровся за медаль у багатоборстві, але вільні вправи його підвели – 13.366 бала – і залишили без медалі. Але в останній день Європейських ігор Пахнюк все ж зумів завоювати свою нагороду. З тією ж складністю, що і в фіналі багатоборства, українець значно поліпшив виконання і показав результат – 14.200 бали (5.700 складність + 8.500 виконання). Таким чином, Пахнюк завоював медаль на друге поспіль Європейських іграх, але цього разу зробив це в складі збірної України. У 2015-му в Баку він був теж бронзовим, але – виступаючи за Азербайджан.

Як повідомлялося раніше, "Немає лікарів, з ногами біда": Верняєв дав прочуханки після вистражданого "срібла" Європейських ігор. Знаменитий український гімнаст розповів, яких нервів йому коштувала медаль, здобута на очах у Домрачової. "Немає лікарів, немає центрів. Кожен день між тренуваннями потрібно їздити кудись. За такої спеки, навіть якщо на своїй машині, – це все одно важко. Якщо в нормальних країнах ти пішов відновився між тренуваннями, то у нас що – в інстаграмі посидів, поспав і пішов далі. З ногами біда взагалі", – зізнався "Сьогодні" Олег Верняєв.

Також ми писали, що спадкоємець Кличка з закривавленим обличчям висловився про свою перемогу на Євроіграх. "Чесно скажу, перший раз таке бачу. Суддівство просто краще! – здивувався боксер Віктор Вихрист. – Кращого ніколи не бачив. Клянуся!" Все, що я бачив, включаючи свої бої, – все чітко, все правильно. Кожен бій, кожен раунд. Просто чудово. Дуже дякую".

Також повідомлялося, що міністр озвучив суми призових для українських спортсменів за медалі Європейських ігор-2019. За перше місце – 50 000 грн, за друге місце – 40 000 грн, за третє місце – 25 000 грн. Якщо один спортсмен завоював кілька нагород, він отримає призові за кожну з них.