"Герта" вперлася у поєдинку з "Биками" і не дала "Лейпцигу" піднятися на друге місце в Бундеслізі

27 травня 2020, 22:22
Гості знайшли в собі сили і зрівняли рахунок з пенальті

"Лейпциг" - "Герта" / Фото: Reuters

Друга половина 28 туру чемпіонату Німеччини стартувала матчем "Лейпциг" – "Герта" на стадіоні "Ред Булл Арена". "Бики" у разі перемоги могли скористатися поразкою "Боруссії" Дортмунд від "Баварії"і піднятися на друге місце в турнірній таблиці. Однак замість цього команди розписали результативну нічию – 2:2.

У першому таймі на точний удар берлінця Груїча своїм пострілом відповів захисник "Лейпцига" Клостерман. У другій половині зустрічі "Лейпциг" залишився вдесятьох після того, як другу жовту картку отримав Гальстенберг. Однак "Бики" навіть в меншості зуміли вийти вперед стараннями Шика. Не обійшлося тут і без помилки голкіпера берлінців Ярштайна.

Щоправда, утримати перемогу "Лейпциг" не зумів. Гості знайшли в собі сили і зрівняли рахунок з пенальті, який реалізував Пентек за вісім хвилин до кінця основного часу – 2:2. "Лейпциг" знову втратив очки, а ось "Герта", мабуть, непогано підготувалася до відновлення чемпіонату, довівши свою серію без поразок до п'яти матчів.

"Лейпциг" – "Герта" / Фото: Reuters

"Лейпциг" – "Герта" – 2:2