Героєм фіналу молодіжного чемпіонату світу з хокею канадці назвали телекамеру

6 січня 2020, 20:35
Збірна Росії програла Канаді 3:4, отримавши два видалення на останніх хвилинах поєдинку

/ Фото: iihf.com

Вчорашній фінальний поєдинок молодіжного чемпіонату світу з хокею в Чехії досі продовжують обговорювати. Ще б пак! Адже зустрічалися два найпринциповіших суперника в хокеї, особливо на молодіжному рівні. Як ми писали, Канада обіграла Росію у фіналі чемпіонату світу з хокею.

Нагадаємо, "кленові" перевернули рахунок з 1:3 на 4:3 і таки перемогли. У кінцівці зустрічі канадський хокеїст викинув шайбу зі своєї зони так, що вона покинула межі майданчика. При цьому "снаряд" влучив в телекамеру, тому судді нікого не видаляли. Якби шайба відлетіла на трибуни без контакту зі стороннім предметом, то канадця відправили б на лавку штрафників на дві хвилини. І тоді у росіян був би шанс відігратися в більшості. На цей рахунок канадські телевізійники каналу TSN пожартували: мовляв, їх камера стала героєм і врятувала Канаду від видалення.

Замість того, щоб продовжувати боротися, гравці Росії почали нервувати, сперечатися з суддями і заробили два видалення. Тому зустріч канадці догравали в більшості, чекаючи момент тріумфу.

Читайте, як "Зимова класика" НХЛ зібрала на стадіоні в Далласі майже 86 тисяч уболівальників.