Німеччина в товариському матчі розгромила збірну Росії

15 листопада 2018, 23:58
Уже в першому таймі поєдинку в Лейпцигу рахунок став 3: 0

Німеччина - Росія - 3: 0. Товариський матч у Лейпцигу. фото AFP

Збірна Росії зазнала великої поразки від команди Німеччини у виїзному товариському матчі. Зустріч, що відбулася в четвер у Лейпцигу, завершилася з рахунком 3: 0 на користь господарів поля, в складі яких голи ще в першому таймі забили Лерой Сане (8-а хвилина), Ніклас Зюле (25) і Серж Гнабрі (40). У цій грі за російську команду дебютував натуралізований бразильський нападаючий Арі, замінений на початку другого тайму.

Також в складі росіян зіграв екс-футболіст юнацьких і молодіжної збірних Німеччини Костянтин Рауш, який потім прийняв російське громадянство. В результаті футболіста збірної Росії закидали папером під час виконання кутового. Таким чином німецькі вболівальники нагадали йому про "зраду".

Відзначимо, що в складі росіян грає ще один колишній гравець німецьких клубів і збірних – Роман Нойштедтер, який і зовсім народився в Україні – в Дніпрі.

У другому таймі на поле вибіг хуліган з російським прапором, якого стюардам поєдинку довелося ловити по всьому полю.

Збірна Росії 20 листопада зіграє з командою Швеції в Стокгольмі в рамках групового етапу Ліги націй. Команда Німеччини 19 листопада прийме Голландію.

Яскраві кадри матчу Німеччина – Росія 3: 0

Раніше в четвер Польща програла Чехії в ювілейному матчі Роберта Левандовскі. Знаменитий польський нападник відіграв сотий матч за національну збірну своєї країни.