Німеччина втратила перемогу на останніх секундах, і Україна очолила групу

4 вересня 2020, 00:36
У Штутгарті іспанці зуміли забити на сьомій додатковій хвилині

Німеччина - Іспанія / Фото: Reuters

У другому матчі 4-ї групи Ліги націй, де виступає збірна України, зійшлися чемпіони світу 2014-го і 2010 року – Німеччина й Іспанія відповідно. На старті нового сезону в Штутгарті обидві команди не могли похвалитися оптимальними складами, проте у наставників була можливість подивитися новачків і дещо поекспериментувати. Німці були ближчими до перемоги у цьому поєдинку, але не зуміли її втримати – 1:1. Тоді як Україна у Львові дотиснула Швейцарію.

На 52-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник німецької команди Тімо Вернер. Робін Гозенс віддав пас з лівого краю чужого штрафного на форварда "Челсі", і той прицільно, низом, пробив у кут воріт Давіда Де Хеа.

Німеччина готувалася святкувати перемогу, але на останніх секундах доданого часу – вже на 97-й хвилині – рахунок зрівняв Хосе Гайя. Ферран Торрес навісив з правого флангу атаки на лінію воротарського, звідки Родріго скинув м'яч на Гайю, і Хосе буквально з метра переправив снаряд в сітку. Німецькі захисники виглядали розгубленими.

Цікаво, що минулого разу команди зустрічалися в березні 2018 року. Тоді в товариському матчі, який проходив в Дюссельдорфі, Німеччина й Іспанія також розійшлися миром з рахунком 1:1.

Німеччина – Іспанія / Фото: Reuters

Завдяки нічиїй в Штутгарті групу з трьома очками очолила збірна України, яка наступний поєдинок проведе вже 6 вересня проти збірної Іспанії в Мадриді. Німеччина в цей день вирушить до Базеля – в гості до Швейцарії.