Гендиректор "Шахтаря": "Ми повністю задоволені умовами переходу Фреда в" МЮ "

5 червня 2018, 20:32
Донецький клуб і український футбол виховали ще одного гравця світового рівня

Фред. Фото Facebook

Генеральний директор донецького "Шахтаря" Сергій Палкін на своїй сторінці в Facebook прокоментував перехід півзахисника клубу бразильця Фреда в англійський "Манчестер Юнайтед". Про трансфер було оголошено сьогодні.

"Клуб погодив перехід Фреда в" Манчестер Юнайтед ". Згідно з домовленістю, ми не можемо розкрити фінансові умови. Але можу сказати одне – ми повністю задоволені умовами угоди. Дякую Фреду за роки, проведені в" Шахтарі ", за трофеї і титули, які він допоміг виграти клубу! Він показав себе справжнім професіоналом і відмінною людиною.

Сьогодні ми всі повинні бути раді тому, що клуб і український футбол виховали ще одного гравця світового рівня! Спасибі, Фреде! Удачі тобі в подальшій кар'єрі, – написав Палкін.

Фредеріко Родрігес Сантос поповнив склад українського клубу влітку 2013 року, перейшовши з "Інтернасьоналя". Восени 2014 він дебютував у складі збірної Бразилії, а тепер потрапив у заявку команди на чемпіонат світу 2018 року.

У складі "Шахтаря" Фред по два рази вигравав чемпіонат, Кубок і Суперкубок України. Разом з "гірниками" виходив в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і в півфінал Ліги Європи. У поточному сезоні він провів 37 матчів у всіх турнірах, забив 4 голи і зробив 7 результативних передач.

Авторитетний портал transfermarkt оцінює орієнтовну трансферну вартість 25-річного футболіста в 32 мільйони євро.

Нагадаємо, що в цьому сезоні "Шахтар" виграв чемпіонат України і завоював Кубок, а в Лізі чемпіонів дійшов до 1/8 фіналу.