"Десна" – "Ворскла": де дивитися останній чвертьфінал Кубка України з футболу у четвер

12 березня 2020, 18:39
Увечері в Чернігові "Десна" прийме полтавську "Ворсклу"

"Десна" Чернігів / Фото: ФК "Десна" Чернігів

Сьогодні відбудеться ще один матч 1/4 фіналу Кубка України. О 19:00 на стадіоні імені Юрія Гагаріна в Чернігова місцева "Десна" зустрінеться з "Ворсклою". Вчора ввечері "Динамо" обіграло "Олександрію" в Кубку в меншості в додатковий час.

На даний момент відомі вже три учасники півфінальної стадії. Як ми писали, "Маріуполь" обіграв "Альянс" – команду другої ліги. Крім "Маріуполя" і "Динамо" в четвірку кращих команд турніру пробився і "Минай" з Першої ліги.

Зустріч двох "річкових" команд почнеться в Чернігові о 19:00, а пряму трансляцію вестиме телеканал УНІАН-ТБ. Суддею в полі буде киянин Євген Арановський. Він запам'ятався тим, що минулого тижня в матчі чемпіонату України в Дніпрі показав три червоні картки футболістам "Маріуполя". При цьому рефері, який має міжнародну категорію, в цьому сезоні в десяти поєдинках вісім разів вилучав гравців із поля.

Читайте, що сказав Михайличенко про гру з "Олександрією" в Кубку.

Дивіться, як "Десна" обігравала в гостях донецький "Олімпік" в чемпіонаті України