Де дивитися матчі плей-офф чемпіонату України за місце в Лізі Європи

25 липня 2020, 16:24
Телеканали "Футбол" покажуть в суботу обидві зустрічі УПЛ, які почнуться о 17:00 і 19:30

"Олександрія" vs "Дніпро-1" / Фото: Офіційний сайт ФК "Олександрія"

Сьогодні в українській Прем'єр-лізі починається невеликий турнір, в якому чотири команди розіграють єдину путівку до Ліги Європи. За право зіграти в єврокубках посперечаються колективи, які за підсумками сезону 2019/2020 зайняли місця з п'ятого по восьме: "Олександрія", "Колос", "Дніпро-1" і "Маріуполь". Нагадаємо, матчі плей-офф УПЛ пройдуть з глядачами.

У суботу в півфіналах зустрінуться "Олександрія" – "Маріуполь", "Колос" – "Дніпро-1". Поєдинки відбудуться на полях команд, які за підсумками сезону зайняли вище місце в чемпіонаті. Обидві зустрічі на українському телебаченні покажуть канали "Футбол". О 16:55 на телеканалі "Футбол 2" розпочнеться пряма трансляція з Києва, де "Колос" прийме дніпрян (сам матч – о 17:00). А о 19:30 пролунає стартовий свисток в Олександрії, де підопічні Володимира Шарана зіграють з "Маріуполем". Трансляція на каналі "Футбол 1" стартує трохи раніше – о 19:25. При цьому о 16:30 на кнопці "Футбол 2" почнеться передача "Тур ONLINE".

Також дивитися матчі можна на платформі OLL.TV.

Переможці сьогоднішніх матчів зіграють у фіналі через три дні, де і визначать володаря третьої перепустки до Ліги Європи від України. Раніше право виступити там добули "Зоря" і "Десна".

Дивіться, як "Колос" обіграв київське "Динамо" в останньому турі чемпіонату України