Де дивитися матч "Карпати" – "Олімпік"

5 серпня 2018, 15:42
Список трансляцій поєдинку третього туру Прем'єр-ліги

Матч пройде на стадіоні "Україна"&

У неділю, 5 серпня, в рамках третього туру чемпіонату України з футболу зіграють львівські "Карпати" і донецький "Олімпік". Початок зустрічі о 17:00.

Після двох турів УПЛ у команд по перемозі і поразці. "Карпати" спочатку поступилися "Олександрії" (0: 2), а потім обіграли "Чорноморець" – 1: 0. А "Олімпік" програв "Чорноморцю" (1: 2) і виграв у "Ворскли" – 1: 0.

Котирування букмекерів на матч: перемога "Карпат" – 2.30, нічия – 2.90, перемога "Олімпіка" – 3.10.

Трансляція матчу "Карпати" – "Олімпік":

ZIK, live

Цікаво, що в минулому сезоні команди з першого разу не змогли дограти матч у Львові. 3 грудня
матч "Карпати" – "Олімпік" був перерваний через сильний снігопад. Головний арбітр зустрічі Катерина Монзуль не вирішила командам розпочати другий тайм через негоду , що обрушилася на Львів .

У перерві поле не встигали очистити від снігу , хоча до збирання підключилися навіть фанати . Пізніше з'явилося відео , на якому видно , як групавболівальників зліпила прямо на футбольному полі сніговика.