Де і коли дивитися біатлон на етапі Кубка світу в суботу

12 грудня 2020, 15:10
Сьогодні в України є надія на медаль у жіночій естафеті

Юлія Джима і Олена Підгрушна

Сьогодні, 12 грудня, третій етап Кубка світу з біатлону в австрійському Гохфільцені продовжиться чоловічою гонкою переслідування та жіночою естафетою. Дівчата вийдуть на старт першими о 12:45 за київським часом, чоловіки – о 15:45. Напередодні українки провалили спринт, а сенсаційна перемога дісталася білорусці.

Обидві гонки на українському телебаченні в прямому ефірі покаже UA:Перший. Також будуть трансляції на каналах "Євроспорт", "Євроспорт 2", "Матч ТВ" і "Білорусь 5". Планується відео на сайті IBU і UA:Біатлон. Трансляції почнуться за п'ять хвилин до пострілу стартового пістолета.

У порівнянні з естафетою в Контіолахті, де Україна фінішувала п'ятою з двома колами штрафу, в нашій команді відбулася одна зміна – Юлія Джима, яка в спринті показала найкращий хід в нашій збірній, замінила Віту Семеренко.

Естафета. Жінки (12:45)
5-1. Дарина Блашко
5-2. Юлія Джима
5-3. Валя Семеренко
5-4. Олена Підгрушна

Артем Прима / Фото: Reuters

У чоловіків від України в пасьют відібрались тільки двох. Артем Прима буде стартувати 30-м, а Антон Дудченко – 52-м. Напередодні Підручний звинуватив головного тренера збірної у своїй невдачі в спринті, а потім вибачився. Наш лідер посів тільки 74 місце з одним промахом і жахливим ходом.

Переслідування. Чоловіки (15:45)
30. Артем Прима +1:34
52. Антон Дудченко +2:17

Раніше ми давали повний календар Кубка світу сезону-2020/2021.

Дивіться, як Мартен Фуркад стріляє з дивана на "пенсії"