Гарі Лінекер змінив свою знамениту фразу після неймовірної перемоги Німеччини

24 червня 2018, 15:19
Німці в компенсований час дотиснули команду Швеції

Гол Крооса. Фото AFP

Кращий бомбардир мексиканського чемпіонату світу 1986 року Гарі Лінекер одного разу сказав: "У футбол грають 22 людини, а перемагають завжди німці". Переможний м'яч Тоні Крооса в матчі проти Швеції змусив екс-нападника збірної Англії "модернізувати" свою крилату фразу.

"Футбол – проста гра: 22 людини ганяють м'яча протягом 82 хвилин, і німці втрачають видаленого гравця. Так що 21 особа ганяє м'яч ще 13 хвилин, і в кінці кінців збірна Німеччини незрозуміло як перемагає", – написав Лінекер в Twitter
.

Нагадаємо, що збірна Німеччини дивом врятувалася в матчі з командою Швеції, зберігши шанси на потрапляння в плей-офф. На п'ятій хвилині компенсованого часу після розіграшу штрафного гол забив Тоні Кроос і приніс перемогу Німеччині над Швецією з рахунком – 2:1.

У заключному турі групового етапу збірна Мексики зіграє з командою Швеції в Єкатеринбурзі . Збірна Південної Кореї зустрінеться з командою Німеччини в Казані . Обидві зустрічі відбудуться 27 червня.

Чемпіонат світу в Росії проходить з 14 червня по 15 липня в 11 містах . Повний розклад матчів ЧС-2018 доступний на нашому сайті.
Нагадаємо , що вже відомо , хто заспіває на церемонії закриття мундіалю . швейцарська музична група Kadebostany виступить перед фіналом чемпіонату світу з футболу 2018 года 15 липня в "Лужниках".