Гарет Бейл оформив хет-трик у ворота Китаю і став найкращим бомбардиром Уельсу в історії

22 березня 2018, 17:34
Футболісти збірної Уельсу розгромили команду Китаю з рахунком 6:0 в дебютному для Раяна Гіггза матчі біля керма збірної

Гарет Бейл. Фото: AFP

Футболісти збірної Уельсу розгромили команду Китаю в товариському матчі, в якому Гарет Бейл оформив хет-трик, а Сем Воукс – дубль.

Зустріч відбулася в четвер у Китаї і завершилася з рахунком 6:0 на користь валлійців. Бейл відзначився на 2-й, 21-й і 62-й хвилинах, Воукс вразив ворота суперників на 38-й і 58-й хвилинах, а ще один м'яч забив Харрі Вілсон (45).

На рахунку Бейла після матчу з китайцями стало 29 м'ячів за збірну Уельсу, він став найкращим бомбардиром в історії валлійської команди, обігнавши на один м'яч попереднього рекордсмена Іана Раша.

Це був дебютний матч Раяна Гіггза на посаді головного тренера збірної Уельсу. Нагадаємо, що колишній гравець "Манчестер Юнайтед" в середині січня підписав чотирирічний контракт зі збірною Уельсу.. За інформацією ЗМІ, зарплата 44-річного Гіггза повинна становити 300 тисяч фунтів на рік, що на 200 тисяч менше, ніж отримував колишній головний тренер національної команди Кріс Коулмен.

Коулмен в листопаді пішов з поста головного тренера збірної Уельсу після того, як не зміг вивести валлійців до фінальної частини чемпіонату світу-2018.