"Галичина" виграла Суперкубок України з гандболу

25 серпня 2019, 11:24
У фіналі львів'янки розгромили ужгородські "Карпати"

Визначився переможець жіночого Суперкубка України з гандболу. У поєдинку за трофей зійшлися львівська "Галичанка" і ужгородські "Карпати". Якщо перша половина гри пройшла в рівній боротьбі, то потім львів'янки просто розірвали своїх суперниць. "Галичанка" виграла "- 32:20 (15:13) і вчетверте в історії стала володарем Суперкубка України.

Раніше стало відомо, що "Мотор" зіграє зі збірними Китаю і Саудівської Аравії. Чемпіон України з гандболу готується до старту в двох міжнародних турнірах.

Також нещодавно стали відомі суперники "Мотора" в SEHA-Лізі. Чемпіони України зіграють з командами з Північної Македонії, Хорватії, Словаччини, Сербії та Угорщини.

Раніше запорожці дізналися суперників в Лізі чемпіонів. Український клуб потрапив в "групу смерті". Його суперниками стануть чинний володар титулу – "Вардар" (Македонія), фіналіст цього сезону "Веспрем" (Угорщина), а також "Віве Кельце" (Польща), "Монпельє" (Франція), "Порту" (Португалія), "Кіль "(Німеччина) і БГК імені Мєшкова (Білорусь).