Футбольний експерт: Росія нічим не здивувала, потрібно щось вміти на полі

8 липня 2018, 11:42
Младен Бартуловіч впевнений, що для виходу в півфінал ЧС мало одного терпіння і характеру

Збірна Хорватії зіграє в півфіналі чемпіонату

Колишній півзахисник збірної Хорватії Младен Бартуловіч прокоментував матч Росія – Хорватія в чвертьфіналі чемпіонат світу з футболу . Нагадаємо , що збірна Хорватії в чвертьфіналі чемпіонату світу 2018в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півфінал. Основний час матчу завершився з рахунком 1 : 1 , на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м'ячем Андрія Крамаріча . У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу екс – гравця київського " Динамо " Домагоя Віди , але росіяни змогли відігратися – вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес . У серії пенальті хорвати були краще – 4 : 3 .

"Як і очікувалося, збірна Хорватії більше володіла м'ячем і краще контролювала гру. Картаті могли успішно закінчити всі набагато раніше – в ігровий час, але їм трохи не пощастило. Суперник боровся, як міг, і продемонстрував навіть більше, ніж був здатний. Однак ображатися господарі чемпіонату світу повинні тільки на самих себе, адже, коли фортуна на твоєму боці, треба робити все, щоб вона від тебе не відвернулася ... Тому, вважаю, що Хорватія виграла цілком заслужено. Чи здивувала Росія? Нічим, абсолютно! Я очікував від цієї команди позамежної самовіддачі, але крім цього треба ще щось вміти і брати своє не тільки терпінням і характером", – сказав Бартуловіч .

До речі, президент Хорватії станцювала в vip-ложі стадіону перед Медведєвим на ЧС -2018 . Колінда Грабар – Кітарович показала щирі емоції під час матчу Росія – Хорватія в чвертьфіналі чемпіонату світу .

Раніше ми писали, що Огнен Вукоєвич і Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. Автор двох голів у ворота росіян Віда після матчу прокричав на камеру " Слава Україні ! " .