Футбольний експерт Іван Гецко: "Хорватія перевершує Україну за виконавцями"

14 листопада 2016, 11:58
Автор дебютного голу в історії національної команди одесит Іван Гецко – про матч Україна – Фінляндія (1:0)

Коноплянка. Нинішній "німець" допоміг забити "німцеві" колишньому. фото AFP

"Не забувайте, що при Шевченка збірна грає в інший футбол. Не другим номером, а першим, – сказав нам Іван Гецко. – А раз так, повинна нарощувати темп, бігти на повних парах вперед, пресингувати. Раніше грали від оборони, закриваючи зони і чекаючи шанси для контратак. Тобто сил витрачали втричі менше. Тому на 90 хвилин збірній зараз не вистачає. Хоча по грі в Одесі погоджуся з Шевченком, що поле було бридко. Перші 15-20 хвилин, поки м'яч швидко котився по газону, поки гравці були свіжі, то і рейди проходили, були моменти. Потім поле стало жахливим. Згадати ту ж передачу Кучера тому, що дозволила фіну вийти один на один, – опорна нога Олександра провалилася, і він віддавав пас щокою. Брак був божевільний. Що стосується фактора втоми, то більшою мірою це стосується футболістів з чемпіонату України. Коноплянка і Кравець менше навантажені в своїх зарубіжних клубах і в Одесі добре проявили себе як раз за рахунок свіжості".

Чи буде проблема з фізичним спадом в другому таймі, пов'язана з тактикою, переслідувати нас і далі в відборі? "Є команди, з якими не можна грати першим номером, – говорить Гецко. – За виконавцями Хорватія нас перевершує. Цей матч буде боротьбою тренерів".

Відбір на ЧС-2018: всі результати, розклад і таблиці