Футболісти сміються: опублікували заробітки зірок біатлону на чемпіонаті світу в Італії

24 лютого 2020, 22:07
Найбільше заробила норвезька мультімедалістка Марті Олсби

/ Фото: Reuters

У неділю в Антхольці-Антерсельві завершився світовий біатлонний форум. Ми писали, що Норвегія стала переможцем командного заліку чемпіонату світу з біатлону. Також журналісти підрахували і заробітки спортсменів.

Найбільший куш зірвала норвежка Марте Олсбю-Ройселанн. В її активі – дві бронзові медалі і п'ять золотих, з яких дві – в особистих гонках. Сума її призових склала 99 тисяч євро. Друга по доходах – італійка Доротея Вірер (83,35 тисячі євро), яка виграла два "золота" і два "срібла". Також врахували бонуси за вихід на старт в жовтій майці лідера Кубка світу.

Норвежець Йоханнес Бе отримає найбільше призових серед чоловіків – 90,5 тисячі євро. На рахунку Бе три золоті і три срібні медалі, а також одне п'яте місце. Друге місце займає француз Мартен Фуркад, який переміг в індивідуальній гонці та взяв естафетної "золото", а також став третім у спринті – 66,7 тисячі євро з урахуванням бонусів за гонки в жовтій майці лідера Кубка світу.

Читайте, як Підручний підвів підсумки чемпіонату світу з біатлону.

Призовий фонд чемпіонату становив 1 мільйон 200 тисяч євро. За перемогу в особистій гонці покладалися 25 тисяч євро, в естафетах – по 7 тисяч кожному в складі команди-переможниці. Далі гроші розподілялися у напрямку зниження між 20 кращими в особистих гонках і топ-6 команд в естафетах.