Футболісти "ПСЖ" видали неймовірний матч проти "Генгама": дев'ять безмовних голів

19 січня 2019, 22:29
Едінсон Кавані і Кіліан Мбаппе повторили досягнення щодо хет-триків 40-річної давнини

/ Фото: AFP

"ПСЖ" здобув перемогу з великим рахунком над аутсайдером чемпіонату Франції з футболу "Генгама". Зустріч 21-го туру Ліги 1, що відбулася в суботу на стадіоні "Парк де Пренс" у Парижі, завершилася перемогою господарів поля з рахунком 9:0. Хет-триками відзначилися Кіліан Мбаппе (38, 45 і 81-ша хвилини) і Едінсон Кавані (60, 67 і 76), дубль оформив Неймар (12 і 69), на 83-й хвилині гол забив Тома Меньє.

Команда Томаса Тухеля, що не потерпіла жодної поразки в поточному сезоні чемпіонату Франції, лідирує в турнірній таблиці з 53 очками після 19 матчів, на другому місці знаходиться "Лілль" (40 очок після 21 гри). "Генгам" (14) посідає останній рядок.

Цікаво, що Кавані і Мбаппе повторили досягнення щодо хет-триків, яке трималося у вищій лізі Франції сорок років: вперше за стільки років у Лізі 1 два одноклубника в одному матчі забили по хет-трику. Останній раз цим досягненням у вищому дивізіоні Франції відзначилися гравці "Бордо" Жерар Солер і Альберт Геммріх 10 серпня 1979 року.

Огляд матчу "ПСЖ" – "Генгам" 9:0

Нагадаємо, що "МЮ" під керівництвом Сульшера продовжує переможну серію. "Манчестер Юнайтед" здобув шосту перемогу поспіль в чемпіонаті Англії, обігравши "Брайтон".