Футболісти "Арсеналу" категорично відмовилися від зниження зарплати на карантині навіть на 12 відсотків

13 квітня 2020, 12:02
Гравці вважають, що і так багато втратять, якщо не проб'ються до Ліги чемпіонів

/ Фото: Reuters

Англійські клуби окремо намагаються домовлятися зі своїми футболістами про зниження зарплати на період карантину через коронавірус. Хоча спочатку збиралися це зробити централізовано: клуби Прем'єр-ліги хочуть скоротити зарплати на 30 відсотків.

Один з найвідоміших англійських клубів в світі, лондонський "Арсенал", запропонував гравцям знизити зарплати досить незначно. Але футболісти не підтримали антикризову програму клубу, повідомляє британське видання The Mirror.

Керівництво "канонірів" пропонувало гравцям відмовитися від 12,5% річної зарплати, якщо за підсумками сезону команда не кваліфікується в Лігу чемпіонів. У разі потрапляння в Лігу Європи їх оклади зменшилися б на 7,5%. Причому футболісти могли б зберегти свої доходи, якби фінішували в зоні Ліги чемпіонів. Гравці відмовилися від цієї ідеї, заявивши, що вони і так багато втратять через непотрапляння в Лігу чемпіонів, оскільки їхні доходи сильно залежать від бонусів.

У сезоні 2019/2020 з 28 матчів "Арсенал" виграв всього дев'ять і посідає дев'яте місце в турнірній таблиці. До четвертої позиції, що дозволяє виступити в Лізі чемпіонів, – вісім очок, а до шостої, яка дає перепустку до Ліги Європи, – всього три.

Нещодавно головний тренер "Арсеналу" вилікувався від коронавірусу.

Дивіться, як "Арсенал" програв "Олімпіакосу" в 1/16 фіналу Ліги Європи і вилетів з турніру